- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
24
Duma. Pamiętam, gdy czekaliśmy 2/3 lata na gola Polaka w LM.
Pamiętam czasy, gdy ludzie mimo podobnych, a nawet lepszych statystyk drwili, że Lewy to przy Suarezie czy Aguero nikt specjalny.
Śmiem twierdzić, że Polak to dziś najlepszy klasyczny napastnik na świecie.
A nawet jeśli nie, to jego bramki, jego sukcesy, jego historia w Bundeslidze przyniosła nam mnóstwo radości i prestiżu i nadal trwa!
1
@MESSIah16 chciałbym żeby wygrał Złotego Buta nawet kosztem Leo, ZP nie jest w jego zasiegu i nie byla. Ale to nagrode chciałbym zeby wygrał. Chociaz grajac w Bundeslidze bedzie ciezej bo ma 4 mecze mniej od reszty z top5 lig, ale wierzę w Niego.
0
@grizzy10 aczkolwiek jeśli można tak powiedzieć, sprzyja mu brak Leo, urazy Mbappe i Cavaniego (wiadomo, w ich lidze można nastrzelać)
2
@grizzy10 Jesli Lewy utrzyma formę którą trzyma od 5 lat nieprzerwanie a Bayern znów sięgnie po Paterę i LM to nie ma innej opcji aniżeli Polak z Złotą Piłką.
0
@MESSIah16 jezeli urazy go ominą i utrzyma skuteczność to jest to w jego zasięgu, mysle ze 35 bramek tam moze dac rade na spokojnie.
0
@grizzy10 Czemu tak uważasz, że nie jest w jego żadnego? Wystarczy, że będzie decydujący w Bundes Ludzie do tego wygra Ligę Mistrzów będąc w niej decydującym piłkarzem i ZP będzie w jego zasięgu.
1
@Piotr,1985 Dla mnie Bayern nie ma zespolu na LM. Nie załatali skrzydel po Robbenie i Riberym. Miał byc Sane na skrzydlo, a wyszlo jak wyszło. Wzieli Cou ktory bedzie operował przed Lewym raczej. Skrzydła to był ich znak firmowy a teraz moze byc kiepsko z tym.
0
@Piotr,1985 Bayern nie wygra LM z Kovacem na ławce, bo gościu jest za słaby, a zarząd słabo się postarał w kwestii transferów.