- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1942 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1942 Culés
2
Jeśli operacja ma wyjść taniej pieniężnie dzięki włączeniu w nią Dembele, to super.
Gówniarz, bo inaczej nazwać go nie można miał 2 sezony, żeby dorosnąć i nauczyć się odpowiedzialności, o znalezieniu formy nie mówiąc.
3
@Mr8lack czekaj...mowisz o Dembele czy Neymarze?:)
0
@barteq O gosciu, który miał być zastępstwem Neymara, a ukrywa kontuzje i leci w pizdu na pustynie.
Obaj są podatni na urazy, ale takim brakiem profesjonalizmu to nawet Neymar się nie wykazał już nie mówiąc o szukaniu formy przez dwa sezony ;)
0
@Mr8lack a mi sie wydaje ze przez te same dwa lata Neymar szuka formy tak samo jak Dembele. I tak samo ma kontuzje i tak samo wykazuje brak profesjonalizmu latajac na urodziny siostry czy wszczynajac klotnie o karne z Cavanim.
Roznica jest taka ze Dembele to mlody 21 czy tam 22 letni gnojek ktory sie jeszcze wiele moze i musi nauczyc a Neymar to dorosly 28 letni facet brazylijczyk ktorego sie juz nie zmieni
0
@barteq Obydwaj są nieodpowiedzialni, ale Neymar to too 3 jeśli jest w formie(która miał zreszta w Barcelonie), a u Dembele formę widziałem ostatni raz w Borussi. Odkąd jest w Barcelonie, to piłki poprawnie nie potrafi przyjąć
0
@Mr8lack no jakos na pocztku zeszlego sezonu mial bodajze 7 goli w 6 meczach. Wiec nie powiedzialbym ze nie mial formy. Problemem sa kontuzje i jego glowa ale to ten sam problem co u Neymara. Poza tym Neymar juz ywstarczajaco duzo smrodu narobil w tym klubie.
0
@barteq No to stary forma w***j.
Według mnie warto zaryzykować z Neymara jeśli cena będzie rozsądna i tyle.
Ousmane miał czas się wykazać i dorosnąć, nic z tego