La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

konto usunięte

0

Dobra, bo już się pogubiłem. To, że Barca i PSG rozmawiają z Dembele i Rakitićem to już wiemy, bo w zasadzie wszystkie źródła podają to jednogłośnie, bez dzielenia je na te mniej i bardziej wiarygodne.

Pytanie tylko, które z nich (o ile któreś już to zrobiły) potwierdziły, że Rakitić i/lub Dembele już się zgodzili (albo przynajmniej wstępnie zgodzili). Co do Rakitića to chyba RMC podało. Ktoś jeszcze?

@BarcaInfo Wyjaśnisz?

0

@LuisSalvano Oprócz RMC nikt nic więcej nie podał. Loic Tanzi napisał, że Ivan zgodził się negocjować - a on jest akurat wiarygodny jeśli chodzi o PSG.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Ok, dzięki, o to mi właśnie chodziło. Czyli podsumowując - Barca i PSG rozmawiają z obydwoma zawodnikami, z czego Rakitić rzekomo zgodził się negocjować, a o Dembele nadal nic nie wiadomo i rozmawia też z Tuchelem, tak?

0

@LuisSalvano Le Parisien podaje, że dzisiaj odbył rozmowę przez telefon z Tuchelem.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Okej, no to już nadrobiłem wszystkie info i pozbierałem je do kupy. Co jak co, ale w ciągu ostatnich 2-3h dużo tego było. Dobrze, że tak wiele źródeł, w tym RMC podaje takie informacje.

Moim zdaniem jeśli Rakitić zgodził się negocjować, to przejdzie do PSG. Na biedny klub nie trafiło i może sobie fajnie do emerytury dorobić, grając w łatwej lidze i jednocześnie nadal mierząc się w LM.

Co do Dembele, to jeśli w grę ma wchodzić wypożyczenie, to też sądzę, że ulegnie. Pogra sobie rok w łatwiejszej lidze, w między czasie może ktoś odejdzie z Barcy (np. Luis) i za rok wróci z jeszcze większym doświadczeniem. A może spodoba się tam jemu i będzie chciał zostać. Zobaczymy.

0

@LuisSalvano Obyś mial racje. Ciekawe jedynie czy prawda ze jutro Bartek spotka sie z prezydentem psg

konto usunięte

0

@Krystek9318 W sumie to ESPN podało, więc myślę, że tak :)

0

@LuisSalvano
Ale Rac 1 milczy. ...

konto usunięte

0

@Krystek9318 Raz milczy RAC1, raz milczy ESPN. Tak to już jest. Raz jedni się szybciej dowiedzą, raz drudzy :D Myślę, że i Romero coś doda, zwłaszcza, że on w nocy też lubi "dzwonić".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?