La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 763 Culés

2

Brawa dla Osasuny była dzisiaj zespołem lepszym grali szybko i kombinacyjnie. I co najważniejsze grali do przodu. Czego nie można powiedzieć o Barcelonie Valverde. Ściągamy kolejnych zawodników za setki mln a na boisku często wyglądamy jak rezerwy. Bez składu i ładu i co najważniejsze bez pomysłu. Frenkie wychodzi z piłka do przodu a koledzy cyk do tyłu i weż tu graj. 75 minuta i co robi Barca Valverde? obrona Częstochowy i to z Osasuną na wyjeżdzie. O Panie to z czym do ludzi jak my się trzęsiemy przed beniaminkiem. Zarząd popełnił błąd nie zwalniając Ernesta mamy ekipę stworzoną do gry ofensywnej i jestem pewien, że wyśmiewany Wenger zrobiłby potwora z obecnej kadry. No cóż trzeba czekać na Messiego i uzbroić się w cierpliwość bo to będzie bardzo długi i ciężki sezon dla nas wszystkich.

0

@fart Jaka obrona? Przecież całą drugą połowę atakowaliśmy i gdyby nie zmarnowana 100% okazja to byśmy wygrali.

0

@tomcias10 Od 75 min. broniliśmy wyniku obejrzyj sobie jeszcze raz. Wszyscy oprócz Antka w polu karnym Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?