- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
0
Sajftutdinov sie obudzil - pierwsza „3” i wciaz w walce o polfinal. Jednak dalej musi tez „3” zgarniac jesli marzy o tytule.
Vaculik w gorszej sytuacji, bo ma „2” i to po dwoch jedynkach.
Tymczasem Bartek ma 7 pkt i dalej 5 pkt straty do Madsena w generalce.
0
@mekston Duzers też się obudził, a Janowski dzisiaj czarny koń będzie, same dwójki, a w finale 3 i będzie miodzio. Chociaż wolę żeby BZ wygrał i zdobył tytuł
0
@mrboom Bartek niech teraz odrabia do Madsena!
0
@mekston mówisz masz :)
0
@mrboom niestety Leon ma dobre 1 pole na koniec a ze jedzie po rownaniu to moze byc ciezko zeby zgubil wiecej. 2 moze dac mu polfina l ale to zalezy od innych biegow. „3” da mu pewny polfinal.
Idealny scenariusz to Bartek za 3 a Antonio za 2.
0
@mekston w półfinale będzie miał gorszy torze a dzisiaj z innego pola niż z 1 u niego słabo
Bartek chyba za bardzo przyciął po starcie, jakby pojechał szerzej, to może by go założył
0
@mrboom Madsen pojedzie z Bartkiem w polfinale. Madsen bedzie mogl wziac 3 lub 4. Zakladam, ze Bartek bierze pole 1, Maciek 2.
0
@mekston Maciek 3:o
0
@mrboom widac bylo ze sie waha, ale jednak zaryzykowal. Mogl sie sugerowac tym co zrobili Laguta i Iversen w ostatniej serii. Niem wiem jak to po rownaniu wyjdzie.
0
@mekston wyszło idealnie :)
Zobacz jak się ten typ sadzi co Ci skomentował, że zamiast oglądać to komentujesz :)
0
@mrboom Idealnie - teraz Zagar wezmie pierwsze, a potem dobre pytanie co zrobi Maciek. Czy znow 3 czy jednak skusi sie na 2?
Tak sadzilem, ze teraz pojdzie w 2. Jesli nie bylo rownania przed finalem, a chyba nie bylo to Bartek z tego moze powalczyc.