La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1485 Culés

4

Nie wyobrażam sobie jaką presje musi czuć 16 letni Ansu wchodzący do gry w pierwszym zespole. Idealnie pokazuje to sytuacja, gdy po strzeleniu bramki dosłownie nie wierzył w to co się dzieję, a emocje takim nim szargały, że później popełniał proste błędy. Trzymam kciuki żeby jego głowa wygrała ciężarem gry.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth A Ja myślę ze ten chłopak aż tak dużej presji nie ma. Przede wszystkim ma bawić się grą, koledzy i trenerzy bardzo go wspierają i nikt nie oczekuje od niego cudów. On jest jeszcze tak młody że ta presja może go nie łapać bezpośrednio. Oczywiście gdzieś tam to wszystko przeżywa ale ta presja bardziej dodaje mu adrenaliny niż paraliżuje.

0

@SeeleyBooth Też jestem zdania, że to przez presję. Na treningu załadował w powietrzu z pięty, a tu nie umiał opanować piłki przy lini :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?