La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

3

No dzieje się:)
Chicharito w Sevilli
Fernando Lloretne w Napoli
Rebić w Milanie (to już w ogóle sie przód Eintrachtu posypał)
No i spełniło się moje życzenie. Wielki, nieziemski, talent jakim jest Kulenovic prawdopodobnie odejdzie...:) Co w nim widzi Bjelica, że go chce do Dynama, nie wiem:)

konto usunięte

5

Zebyście się wszyscy nie zdziwili jak Dynamo zrobi z niego kolejnego świetnego piłkarza którego sprzeda za 15mln +

p.s to jest zreszta ich wychowanek

0

@MarioVeB! Nie wiem czy ma potencjał ten gość (15 mln? a co to dzisiaj za kwota...), może ja się nie znam. Ale myślę, patrząc już z perspektywy czasu, że gdyby grał inny zawodnik niż Kule, to grupa ligi europejskiej byłaby w Warszawie. A tak jesteśmy znowu bez grup, jak i cała Polska. Kolejny rok z rzędu. gdzie nam do Azerbejdżanu, Czech, czy dziś nawet do dudelonż...:(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?