La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

2

Ten transfer Rafinhi. jest strasznym absurdem. Na początku wraca do Barcy i czeka na transfer definitywny. Prawie się dogadali z Valencia, ale jednak nie. Rafinha wiec zostaje i zaczyna grać coraz więcej, zalicza 3 występy w lidze, jest jednym z lepszych naszych zawodników. A tu cyk ostatniego dnia oddają go na wypożyczenie z dupy i przedłużają z nim kontrakt wiec za rok wróci po raz 30 z wypożyczenia i będą go próbowali sprzedać po raz 31

1

@Vampir707 kurde jakby Ci to wyjaśnić.. Piłkarze mają ambicje większe niż siedzenie na ławce, a każdy się że przy zdrowym Messim Suarezie Dembele to nie pogra za dużo

7

@insp1re Zdrowy Dembele to już oksymoron czy jeszcze nie? :D

1

@KamQiX Pytałem wróżki Samanty i powiedziała że otoczenie jest dobrej myśli :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?