La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2471 Culés

0

Co bym dal zeby miec neymara na skrzydle a tak bedziemy mieli griezmana. Moim zdaniem wyjdzie z nim gorzej niz z coutinho....

0

@amanter A może będziemy grali bez skrzydeł tak jak od dawna powinniśmy? :D

0

@Bykunn granie bez skrzydel? Az zbielalem :P

Komentarz usunięty

0

@amanter niekoniecznie docelowo Griezman będzie pewnie grał na pozycji Messiego. Jak Messi skończy karierę na razie będzie grał w różnych miejscach.W zależności od potrzeb.

0

@Borneo messi skonczy kariere za minimum 4 lata. Moim zdaniem jezeli sezon okaze sie mega porazka to klub zrobi wszystko zeby sprowadzic neymara ..pod warunkiem ze uda sie sprzedac coutinho. Vidal i rakitic wtedy tez odejda na bank zwalniajac sporo z pensji

0

@amanter kwestia karierý Mesiego to kwestia też zdrowia.On bazuje na kiwaniu co oznacza kontak z przeciwnikiem.Obecna kontuzja to kwestia starości.Życzę mu aby jego przygoda z Barcą była jeszcze długa.On tak naprawdę może odejść, kiedy chcę i dobrze że klub zabezpiecza się opcją Griezmana.Też Messi może odpocząć i zastąpi go Griezman co w kwestii jego wieku jest istotne.Fajnie że Griezman się uczy od niego na treningu jak z tym golem co podpatrzył Messiego.Ma czas aby tej roli się też uczyć.Co do Neya jeśli ta opcja 170 mu wyjdzie to przejdzie do Barcy.Bo i Barca coś przez rok zarobi i Ney coś dołoży też zawodnicy chcą się zrzucić i trener jest za.Bo samo psg go na pewno nie sprzeda.Cena będzie z kosmosu to sprzedawanie to pozory, aby nikt im nie zarzucił złotej klatki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?