La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

konto usunięte

0

Ciężko bronić Piotrka po kolejnym słabym występie, ale w tym jest racja. W Napoli jest Carletto, który zwróci uwagę nawet na dobór butów czy jedno przyjęcie w pierwszej połowie. We Włoszech spotkania analizuje się godzinami. Mówił o tym Wojtek Szczęsny kiedyś. I to ma duże znaczenie czy zawodnika przesuniemy o 10 metrów w bok czy do tyłu, bo będzie miał już inne zadania i inne miejsce do prowadzenia akcji. Wielu zawodników jest uniwersalnych, dostosują się do wszystkiego, ale jest masa takich, którzy będą mogli dobrze grać tylko na jednej. A te słowa Brzeczka o Piotrku już totalnie podkopały moją opinię o nim, choć i tak była ona negatywna. Może nasz selekcjoner powinien raz wstać z wyra i mu coś przeskoczyło.

0

@krzychu1526 Zielu nie pasuje do gry z Lewym w jednym składzie.

konto usunięte

0

@escarabajo W ogóle nie pasuje do gry z takim Klichem. Ciężko mu wymyślić pozycję, bo środek Napoli jest dużo bardziej techniczny. Większa swoboda w rozegraniu i nastawienie na posiadanie piłki, a u nas toporny futbol. Przecież Zieliński zagrał w Neapolu tyle dobrych spotkań, a w reprze góra dwa.

0

@krzychu1526 Ja uważam, że on sobie bardziej "przeszkadza" z Lewym niż Klichem. Piotrek jest, albo ma być, od kreowania akcji w kadrze, ale gdy Lewy się cofa do rozegrania, co jest coraz częstsze, wtedy Zieliński jest kompletnie niepotrzebny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?