La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

konto usunięte

4

Spis seriali S-F/Fantasy na najbliższe miesiące, jaram się mocno!

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/09/12/seriale-science-fiction-2019-2020-lista-top/amp/

konto usunięte

2

@Lamora Jaram się razem z tobą. Dodatkowo czekam wreszcie na premierę Diuny na wielkim ekranie. Najbardziej wyczekiwany film przeze mnie ever. Może jedynie na trzecią część Batmana czekałem bardziej :D


Fajnie, że startuje drugi sezon AC. Pierwszy, mimo krytyki, zaskoczył mnie pozytywnie.

konto usunięte

2

@kerouac ach, Diuna, co to było za dzieło. Również czekam, mimo,że zapomniałem, że ma być nowa ekranizacja ;) Do tego widziałem, że są plany na Hyperion Dana Simmonsa, na który rownie mocno co na Diunę czekam. Dla mnie dylogia naprawdę wysokich lotów. A Paul Muad'Dib mam nadzieję, że będzie odwzorowany epicko, i bitwa z pierwszej części również. Wiele smaczków ma ta saga obu dali radę.
AC wg mnie również podołał. Książka bardzo wciągająca, Takeshi jest koksem ;)

konto usunięte

0

@Lamora Niestety premiera Diuny przełożona na listopad za rok :c gnoje!

konto usunięte

0

@kerouac pff, pozostaje żyć wspomnieniami, możesz do tego czasu obejrzeć serial Diuna :D

konto usunięte

0

@Lamora z którego roku?

konto usunięte

0

@kerouac nie pamiętam, rano Ci napisze. Z tego co kojarzę leciało na TV4 albo AXN czy coś w ten deseń :D
E: https://m.filmweb.pl/serial/Diuna-2000-31058
Osobiście tego nie oglądałem, widziałem tylko jakieś urywki. Przez Ciebie znowu przeczytam te książkę chyba ;)

1

@Lamora Chyba czekam na wszystko prócz serialu ze "Świata Dysku" - po prostu nie czytałem książek i jakoś nie jestem na razie zainteresowany :D Ale reszta!? Jak najbardziej - w tym najbardziej LOTR! Czekanko-podjaranko :D

No i można dorzucić seriale osadzone w świecie Gry o Tron, ale one będą później :)

0

@Lamora taktyczny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?