La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

konto usunięte

0

Działacze Tottenhamu Hotspur są zdeterminowani, aby zatrzymać Christiana Eriksena w Londynie. Jak informuje Daily Mail, Koguty złożyły Duńczykowi propozycję lukratywnego kontraktu.
Nowa umowa opiewa na 230 tysięcy funtów tygodniowo. Jeśli Eriksen podpisałby kontrakt, to zostałby najlepiej zarabiającym zawodnikiem w klubie obok Harry’ego Kane’a. Anglik inkasuje obecnie podobną tygodniówkę.

( Daily Mail)

Niech podpisze, żeby go Real nie podebrał. I to za darmo.

1

@Odesseiron czuję że za darmo to by go ściągnął Bayern.

1

@Messibestplayerintheworld Po co by sie chłop miał degradować do Bayernu :P

konto usunięte

0

1

@Striker No tak, bo Totki taki Bayern to wciągają nosem...

0

@mkord Ale po co odchodzić do klubu, który wcale nie jest lepszy, a gra w cienkiej lidze, kiedy jesteś liderem środka pola w czołowym klubie Premier League? Transfer do Bayernu to dla niego byłby krok wstecz.

konto usunięte

1

@Striker No nie wiem może dla trofeów, których w Tottenhamie raczej nigdy nie zobaczy? Bayern to cały czas wielki klub z dużymi ambicjami sportowymi. Prędzej wygra LM właśnie tam niż w Tottenhamie a o mistrzostwach kraju nawet nie ma co gadać.

0

@Khajio Bayern to już nie jest klub z ambicjami, co nawet ci potwierdzi Robert Lewandowski.

konto usunięte

0

@Odesseiron Dziwnie piszesz Juventus XDD

konto usunięte

0

@Striker Bayern to cały czas klub z dużymi ambicjami. Jeżeli myślisz że zadowala ich tylko liga to jesteś w błędzie. Lewandowski głównie krytykuje zarząd za idiotyczne zachowania na rynku transferowym pokroju Rodriego, Rocy i Sane (nie chcieli dopłacić 2 milionów do transferu w przypadku Rocy xD) i tu ma racje. Pan Uli H. powinien dawno gnić w więzieniu a Kalle jest pośmiewiskiem w Niemczech (sytuacja z Pulisicem to kwintesencja jego osoby xD). W przyszłym roku z łatwością pęknie ponad 200 milionów euro na transfery (sam Havertz i Sane/inny + inne wzmocnienia ), więc czy tak zachowuje się zespół bez ambicji? Jakby jej nie mieli to dawno sprzedaliby Roberta do Realu za krocie jak mówił Perez.

W tym klubie muszą być nowe porządki na wyższych stanowiskach i Kahn może dać sygnał dla nowego Bayernu.

1

@Odesseiron jeśli podpiszę z totkami kontrakt to za 2 lata Perez będzie musiał wywalić kasę na 2 ludzi do środka Kross i Modric. Na dziś wydał 300mln.Ciężko byłoby mu kupić jeszcze Mbappe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?