- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1901 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1901 Culés
0
Pytanie do graczy FPL. Kogo dajecie na kapitana w tej kolejce? Jest masa ciekawych opcji w tym tygodniu i cały czas nie mogę się zdecydować.
0
@Veb1233 taktyk ;p
1
@Veb1233 Ja Sterlinga, bo Norwich dużo traci. Za to Newcastle ma mocny autobus, więc nie Salaszek.
0
@sebasek99 Ale z drugiej strony Pep lubi zaskoczyć i nie zdziwlbym gdyby np. Sterling czy KDB zaczęli na ławce tym bardziej, że Sterling będzie miał tylko 4 dni odpoczynku. A Salah nie grał w reprezentacji i miał 2 tygodnie odpoczynku.
0
@Veb1233 Ale nie wiem za bardzo kto mógłby zastąpić Sterlinga. Bernardo też grał w przerwie reprezentacyjnej.
0
@sebasek99 Np. David Silva na lewym skrzydle i Mahrez na prawym.
0
@Veb1233 Myślisz, że Foden dostałby szansę w pierwszy składzie? Bo Gundogan i Fernandinho na ŚP to raczej opcje na bardziej defensywną grę. Jaka raczej się nie objawi w takim meczu.
Jak dla mnie Anglik jest w zbyt wielkim gazie, aby go gasić.
0
@Veb1233 Sterling (vs Norwich) lub Kane (Crystal Palace). Ewentualnie jakiś zaskakujący ruch, jak np. Grealish (West Ham), ale tu już ryzyko większe. Późnym wieczorkiem ten problem rozwiążę ;)
0
@sebasek99 Pep jest nieprzewidywalny. Może równie dobrze zagrać środek pola KDB, Gundogan, Rodri/Fernandinho i jest jeszcze ten Foden. Do tej pory zawsze rotowałem opaska miedzy Salahem i Sterlingiem i akurat zawsze wybieralem tego, który zdobył mniej punktów. W tej kolejce zastanawiałem się czy nie pójść w jakąś nietypową opcje np. w Barnesa ale okazało się, że Barnes ma jakiś lekki uraz i może nie zagrać, więc tyle było z mojego planu. Coś czuje, że z trójki KDB/Sterling/Salah znowu wybiorę tego, który zdobędzie najmniej punktów.
0
@Witekk10 Crystal Palace narazie dobrze gra w defensywie, więc nie wiem czy ryzykowalbym z Kanem, tym bardziej, że on lubi negatywnie zaskoczyć w meczach z ekipami typu Crystal Palace/Newcastle, itp. Grealish często gra jako najbardziej cofnięty pomocnik w Aston Villi, więc tym bardziej bym go nie wybierał.
0
@Veb1233 To wiadomo. Niejeden raz mi nasz łysol wbił nóż w plecy. Jak coś u mnie Salah ma vice, to w razie czego może on nabije punktów. Ja innych opcji nie mam. Reszta, to nie wiem. Może popróbować z kimś z Arsenalu, Chelsea. Ale to jednak mniej pewna opcja niż ktoś z Liver i City.
0
@sebasek99 No ja mam KDB, Sterlinga i Salaha, a każdy z nich może zdobyć spokojnie 20 punktów, i do tego jeszcze Ceballos czy ten Barnes, ale nie wiem co zrobię. I tak już mam wystarczająco problemów w moim składzie, a teraz jeszcze problem z kapitanem.