La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

konto usunięte

4

Pisanie że Drzyzga to jakiś żart czy też wystawiacz jest koledzy chore! Jakoś w meczu kwalifikacji olimpijskiej z Francją tego nie pisaliście o dwukrotnym mistrzu świata i graczu rosyjskiej ligi. Wielkich zawodników poznaje się w meczach o wielką stawkę a nie w meczu z Estonią na początek ME. Trochę szacunku dla Drzyzgi

0

@Janiama Nie wiem w jakim meczu o stawke drzyzga pokazywal klase xDD

konto usunięte

0

@nammah Sam sobie Kurek rozgrywał i Kubiak również no i Leon też to robi.

1

@Janiama
Drzyzga to solidny europejski rozgrywający. Bliżej mi do słowa wystawiający. Bo rozgrywający z krwi i kości to Zagumny, Grbic, Khamutshky, Bruno Rezende czy chociażby mistrzowie w swoim fachu - Ball i Ricardo Garcia. Drzyzga solidny niczym Grankin czy Zygadlo.

konto usunięte

0

@Janiama w siatkowce poznaje sie graczy w meczach o najwyzsza stawke, w pilce sie chwali Messiego chociaz w takich meczach nie przechyla szali na korzyść swojej drużyny. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?