La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

1

W mojej opinii, najlepszym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy byłoby granie 4 pomocników i 2 w przodzie (Griezmann, Suarez), zrezygnowałbym z skrzydłowych. Pewnie napiszecie że gra nie będzie ofensywna i wogole, ale będzie skuteczna myślę. Barca według mnie ma najmocniejszą pomoc na świecie, do tego bardzo szeroką. I to druga linia powinna stanowić siłę klubu, bo o ile uważam że znalazłyby się drużyny z lepszym atakiem, o tyle mamy tak kapitalnych pomocników, którzy mogliby stanowic o sile wielu mocnych drużyn.Arthur-De Jong - Rakitic - Busquets, to naprawdę robi wrażenie, pamiętajcie do tego że nasi boczni obrońcy są ofensywni.

konto usunięte

0

@kamilop Według mnie powinniśmy grać 4-3-1-2

Ter
obrona
Arthur - Rakieta - de Jong
Messi
Griezmann - Suarez

4

@kamilop A więc to było to Twoje zapowiadane zabranie głosu?

0

@JimMorrisonFCB I jak się okazało ta zapowiedź zrobiła większe wrażenie, niż sam zapowiadany komentarz.

0

@kamilop Następnym razem musisz się bardziej postarać ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?