La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

konto usunięte

5

Szybko na temat Zielińskiego, w piłce napastnicy typu Suarez czy Lewandowski by błyszczeć potrzebują piłkarzy którzy im dograją fajną piłkę. Oni z tego żyją to są napastnicy kompletni ale bez dobrej współpracy z linii środkowej czy też ze skrzydła tak naprawdę nie są wstanie pokazać w pełni swoich umiejętności. Tak samo jest z piłkarzami o bardzo wysokich umiejętnościach technicznych. By zobaczyć ich klasę muszą mieć obok siebie piłkarzy którzy również potrafią zrobić z piłką wszystko. Ja miałem możliwość oglądania Piotrka Zielińskiego wiele razy w treningach reprezentacji młodzieżowych. Ten chłopak naprawdę potrafi wszystko, prawa i lewa noga na tym samym wysokim poziomie do tego dynamika, drybling i świetny strzał. Ale to nie jest Messi który sam wygrywa mecze. Zielek gra w Napoli co świadczy o jego umiejętnościach ale ma tam wokół siebie bardzo podobnych piłkarzy. Nie ma wielu bramek ani wielu asyst. To piłkarz który ma asysty drugiego stopnia i naprawdę potrzebuje obok siebie fajnych piłkarzy a nie Kędziorę, Bielika, Klicha czy też Bereszyńskiego. Niestety dziennikarze ale też fachowcy nie rozumieją że tak jak Lewy potrzebuje podań tak samo Zieliński potrzebuje kreatywnych zawodników wokół siebie by błyszczeć. Od niego oczekuje się za dużo patrząc jakich partnerów ma wokół siebie. To nie jest aż tak wielki piłkarz by sam robić grę w reprezentacji Polski. Skoro nie robi tego w Napoli to tak samo nie zrobi tego w kadrze.

2

@Janiama myślącym kibicom nie trzeba tego tłumaczyć. A januszom nie przegadasz, tym bardziej po ostatniej wypowiedzi Brzęczka...

konto usunięte

0

@Janiama Nie robi? To najlepszy gracz z Mertensem obecnie, i na pewno poprzedniego sezonu najlepszy zawodnik, tutaj jest taki problem jak z Lewandowskim uważam trochę lat temu, czyli dobrze gra w klubie, źle w reprezentacji, i czy ma jakichś wybitnych kreatywnych graczy w Napoli? Allan no tak średnio, typowy walczak, Ruiz jest chimeryczny , choć początek sezonu bardzo mocny, ale fakt, lepsi gracze niż u nas, niemniej jednak potrzeba także trenera, Carlo naprawdę z Piotrka zrobił piłkarza którego Napoli nie ma zamiaru jakkolwiek się pozbywać, Brzęczek tego nie umie, do tego sadzanie na skrzydłach co jest śmieszne.

0

@Chwytliwy W Napoli Piotrek gra w prawdziwą piłkę opartą na posiadaniu i szybkiej kombinacyjnej grze, myślę że jednak może źle czuć się w systemie "laga na Roberta" prezentowanym przez naszą reprezentację.Taki typ zawodnika, najlepsze pokazuje jak gra w zespole który ma większość czasu piłkę.

konto usunięte

0

@busquets5 Problem w tym że jak jesteś dobry to sprawdzasz się w jakim chcesz systemie, , zielu w napoli grał świetnie w grze kombinacyjnej, jak i bezpośredniej, to hybrydowy zawodnik,zresztą łatwiej powinno mu właśnie dać lagę na lewego ,bo jest baardzo kreatywny, tylko ten trener który go ustawia, a to lewe skrzydło, a to prawe, a to jest środkowy pomocnik, do tego taki krychowiak mu nie pomaga, bo to jest dość wolny gracz, ahh, przydałby się taki Linetty , Zielu i Linetty choć na jedno spotkanie powinno być wypróbowane.

0

@Chwytliwy tu się nie zgodzę co do krychowiaka, moim zdaniem problem leży gdzie indziej bo krycha jest absolutnie kluczową postacią w tej reprze, obecna dobra forma to jedno, ale drugie to charakter którego ma więcej niż połowa składu razem wzięta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?