La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1828 Culés

5

Wielka szkoda jak się patrzy na Milan w tych czasach. Nawet jak się im nie kibicuje, to ktoś kto pamięta 2003-2009 wie co Milan znaczył w Europie a jak to wygląda teraz. I nawet nie widać żadnej poprawy. Namieszali z właścicielami, chcieli zlepić ekipę za grubą kasę a jak widać to nie zawsze działa. Smutno trochę.

2

@kuz a w ich ślady już idzie Manchester United
Szkoda trochę, mimo że nie przepadam za tymi klubami

konto usunięte

1

@kuz Za grubą kasę? Swego czasu dziadowali i szkoda było hajsu na dobrego grajka, grali starymi i młodymi za bezcen licząc na niewiadomo co, zarząd przespał, przegapił pewne momenty i reszta odjechała. Teraz się budzą powoli ale bardzo powoli.

0

@marcin000019 A jak Chińczycy przejęli klub, to nie dostali po dupie za finansowe fair play? Nie śledzę Milanu ale coś kojarzę.

konto usunięte

2

@kuz Chińczyk miał dać chyba 300 mln na transfery, dał jakoś 100 potem wpadł w problemy i nic już nie dawał czy jakoś tak. Potem wpadli jeszcze w FFF i tak to leci dalej. Chińczyk obiecywał ogromne pieniądze, dał tylko część.

0

@marcin000019 To tym bardziej przerąbana historia...

konto usunięte

0

@kuz To jest jeszcze bardziej skomplikowane tzn Berlusconi też tam mieszał swego czasu ale już części nie pamiętam a i pisać by za wiele. ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?