La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

1

Fajny materiał o tym jak został zrobiony Cinematic Trailer na E3 z Cyberpunka. W ogóle świetna muzyka. Liczę, że w końcu udostępnią parę podobnych soundtracków z gry.


0

@macio_944 Troszkę się obawiam o tę grę. Narósł bardzo duży hype, twórcy widać, że też weszli w ten nurt. Wszyscy tak oczekują, że przy najmniejszych błędach gra może bardzo dużo stracić. Już widać pierwsze narzekania na brak widoku 3osobowego, cudowanie z wyborem płci, genitaliów itp.

0

@Granto
Tak, hype jest ogromny i to może zaszkodzić. Ale też wszystkich się nie zadowoli. Widok 3 osoby byłby kiepskim pomysłem, bo gra jest bardziej wertykalna niż horyzontalna i odpowiednie ustawienie kamery w ciasnych pomieszczeniach TPP byłby ogromnie problematyczne i po prostu niekomfortowe. Ktoś, kto wie coś więcej o grach, jakie mechaniki nimi kierują i jak się ogólnie robi gry, dużo więcej decyzji twórców zrozumie. Ale oczywiście nie każdy się tak bardzo zagłębia, dlatego krytyka byłaby zawsze. Tym bardziej jeśli hype jest aż tak ogromny. Trochę tak było z "Once upon a time... in Hollywood" Tarantino. Ludzie chcieli drugie Pulp Fiction, media w Polsce przedstawiały historię obiegającą wokół zabójstwa Sharon Tate i osoby Polańskiego, a później jak poszli do kina i się okazało, że to film zupełnie inny, o innej historii i powolny to byli zawiedzeni. Nie sprawdzali wcześniej, tylko media nakręcały karuzelę nieprawdy odnośnie tego jak ten film ma rzekomo wyglądać. Tak samo może być niestety z Cyberpunkiem. Ale Redzi wiedzą co robią. To są fachowcy i mistrzowie. Jeśli questy, historia i świat będą tak dopracowane i świetnie zrobione jak w W3 to będę bardzo zadowolony. A tak pewnie będzie.

1

@macio_944 Również trzymam kciuki, aczkolwiek zagram pewnie dopiero za parę lat gdy mój komputer w końcu da sobie radę :D Chyba, że kupię PS5.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?