La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

3

Terminator 2 na TVN :)

1

@Coutinho007 Ogląda się ;)

2

@Coutinho007 Moja ulubiona część.

3

@AlvaroHanso Najlepsza wedlug mnie ;) Od 3 zaczęło sie słabo

0

@Coutinho007 Tak, trzecią część była już za bardzo udziwniona.

1

@AlvaroHanso A 4 nudna strasznie i nie ciekawa. Za bardzo poszli tam w efekty, za mało w fabułę i klimat.

1

@Coutinho007 Super, ale dla mnie jedynka na zawsze zostanie najlepszą częścią serii. Klimat, lęk i walka człowieka z niezniszczalną maszyną to coś, czego już nie zobaczyliśmy w żadnej części. T2 to rewelacja, ale walka cyborga z cyborgiem nie daje tego dreszczyku obawy, niepokoju, jaka towarzyszyła starciu właśnie między człowiekiem, a Terminatorem.

0

@Coutinho007 T3 byłby naprawdę dobry, gdyby nie wciskali tam na siłę komediowych tekstów Arnolda, co psuło klimat.

0

@norbi77 1 i 2 były super, 3 była nawet dobra Ale już nie tak jak pierwsze dwie a 4 i 5 to już wgl...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?