La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

3

Nawet Laptopkolegi potrafi poukładać drużynę, żeby grała fajny futbol, przyjemny dla oka. Co Sevilla ma lepszego od nas? Zawodnicy o klasę słabsi ale trochę mniej zarabiają i chyba bardziej im zależy.

konto usunięte

0

@kuz Pogladaj Seville na wyjazdach to zmienisz zdanie

1

@kuz Sevilla nie ma kucającego trenera

4

@MarioVeB! Z tego co słyszałem, to właśnie na wyjazdach grają lepiej...

konto usunięte

0

@kuz Sevilla to druzyna własnego podwórka.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Która w tym sezonie wygrała wszystkie 4 oficjalne mecze wyjazdowe, w tym z wielką Granadą.

konto usunięte

0

@Kompletny Jakim cudem niby 4 wyjazdy skoro to 5 kolejka? :D Ty najpierw sprawadz o czym piszesz

konto usunięte

2

@MarioVeB! Takim cudem, że Liga Europy to też oficjalne mecze.

konto usunięte

0

@Kompletny Ja tu mówie o lidze, W LE zawsze byli dobrzy. Nie bez przyczyny wygrali ja z emerym 3 razy z rzedu.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@MarioVeB! A ja napisałem o oficjalnych, nawet pomijając ten mecz zostają 3 spotkania i 3 wygrane. "Drużyna własnego podwórka" z założenia odnosi się do klubu we wszystkich rozgrywkach, nawet jeśli są zespoły, które w lidze lepiej spisują się u siebie, a w pucharach na wjeździe lub na odwrót. W ostatnich latach mieli problemy na wyjazdach, ale na początku tego sezonu idzie im dobrze, znacznie lepiej niż nam.

0

@MarioVeB! No ale w Lidze wygrali każdy mecz wyjazdowy, więc nie wiem skąd ten argument. Styl stylem ale punkty mają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?