La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

0

Tyle było głosów, że Real kupuje gorszego LO niż my za większą cenę, a Mendy niedość że zjada Firpo to myślę, że dość szybko wygryzie Marcelo w Realu - póki co najlepszy transfer Realu.

konto usunięte

20

@Oskar00 Dobry czas żeby oceniać że Mendy zjada Firpo,który nawet 90 min w Barcelonie jeszcze nie zagrał.

0

@dominik127pl Jak dla mnie to samemu jest sobie winny, że nie zagrał 90 minut wczoraj bo grał totalne dno.

0

@dominik127pl Jakby umiał przyjąć piłkę to by zagrał wczoraj.

konto usunięte

0

@Oskar00 nie wiem czy się cieszyć jak Hazard nic u nich nie gra

0

@Explode No Hazard póki co jak magik, znika totalnie.

0

@Oskar00 Czy ja wiem czy on coś pokazał? Chyba inny mecz wtedy oglądamy

0

@Oskar00 Chlopie ten Mendy w obronie jedyne co potrafi to zablokowac pilke i wybic na rozny, a w ataku jest tak beznadziejny, ze glowa mala. TO jego "wyprowdzenie pilki": 25m laga w przod i biegniemy jest imponujace... na A-Klase

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?