La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

4

Na początku wyglądało to lepiej, ale z czasem zaczęliśmy oddawać inicjatywę i tracić kontrolę nad spotkaniem. Na pewno jest lepiej niż na wyjazdach, ale nie wygląda to imponująco i nie napawa optymizmem. Strzał Cazorli do obrony, błąd ter Stegena, ale najlepszym się zdarza.

0

@KamQiX Wez pod uwage, ze od 30 minuty gramy chodzonego, bo Leo cos sie stalo. EV chyba chcial dotrwac z wynikiem i dowiedziec sie dokladniej, czy Leo dogra.

0

@Rewolucja123 Jak coś stało się Leo to nie powinien wrócić na boisko. Tym bardziej jeśli to coś to to przez co ostatnio nie grał.

0

@Rewolucja123 Czyli reszta zawodników też gra na chodzonego bo jeden zawodnik ma dyskomfort? Co to za brednie? Powinni chyba 2x więcej wtedy biegać.

0

@Rewolucja123 cóż za wybitna teoria :D może do końca meczu, uda Ci się coś jeszcze glupszego wymyślić, na obronę Trenera. Powodzenia

0

@Trojanek23 Gramy w 8 w obronie, Luis i Leo nie pressuja. Oczekujesz, ze 8 ruszy do przodu i zostawia 1/2 pozycje rywalom?

0

@Granto juz napisalem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?