La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 913 Culés

konto usunięte

2

Kolejny gol kuriozum stracony.
Cazorla - mozg Villarealu, ich kapitan i najbardziej zasluzony i doswiadczony gracz w zespole. Zupelnie nie kryty na 25 metrze. Gdzie sa Busi i Roberto? No i jeszcze Marcowi sie przypomnialo, ze jest czlowiekiem.

Gdyby nie piekny strzal z dystansu i dosc szczesliwy rozny to obraz gry troszke lepszy niz Granada. Po prostu Villareal nie ma tyle ognia by przycisnac "na lotnisku". W pudelku w Granadzie bylo o wiele latwiej.

Roberto a w szczegolnosci Suarez to powinni grac w Barcy B. Zal patrzec na nie poradnosc jednego i nijakosc drugiego.

konto usunięte

1

@El dominatore Zauważ też kto gonił Cazrolę, żeby nie oddał strzału- Griezmann, napastnik, a gdzie cała pomoc ?

0

@El dominatore
NIe czepiajmy się przy straconym golu zawdników z Pola, fakt zostawili za duzo miejsca jednak to Mats w tym momencie dał Ciała i to on ponosi winę za stracony gol

konto usunięte

0

@HolyGoalie97 Jak mam sie nie czepiac? :D
Jak mozna gowlnego rozgrywjacego rywala zostawic bez krycia? Przeciez to nie jest pierwsza sytuacja ze przed dwoma naszymi stoperami nikogo nie ma. I nie mowie tu tylko o tym meczu ale i o calym sezonie. Trzech srodkowych pomocnikow i ciagle jestesmy spoznieni.

konto usunięte

0

@Lamora Widzialem to :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?