La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

3

Wracając do wyboru Messiego na FIFA The Best Player 2019, gdzie wielu fanów CR7 bardzo z tego powodu rozpacza. Ale zastanówmy się chwilkę, Messi odbierając nagrodę powiedział "Najważniejsze są sukcesy zespołowe".
Kto z nich jest Najlepszy?
Porównując Leo do Crisa jestem pewnien że oddał by tę nagrodę lub złotą piłkę na rzecz zwycięstwa LM z Barceloną lub Mistrzostw Świata z Argentyną, natomiast czy Ronaldo oddał by taką nagrodę na sukces z drużyną? Śmiem wątpić ;)

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment Bez przesady... Dla Ronaldo bardzo ważne są nagrody indywidualne, ale jednak takie trofea jak LM, a tym bardziej MŚ stawia wyżej od ZP...

konto usunięte

1

@Barca_Big_Moment Jak na razie to bardziej płaczą fani Van Dijka.

konto usunięte

4

@Barca_Big_Moment

Najbardziej to płaczą fan boye Messiego, że inni płaczą.

Nikt nie wie co by oddał Messi i za co. I nikt nie wie czego nie oddał by Ronaldo i za co. I nikt się nigdy nie dowie, bo taka sytuacja nie będzie mieć miejsca.

1

@Barca_Big_Moment CR za MS czy LM oddalby ZP wiadomo, ale czy np. za Puchar Włoch ? W to bardzo wątpię :D

1

@Odesseiron Nie psiocz proszę Cię. Psioczyłeś na Valverde, a teraz będziesz psioczyć na Messiego? Nie wstyd Ci?
@bixmix W punkt mordeczko ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?