La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

konto usunięte

7

Kinder Country i Kinder Bueno White to najlepsze dla mnie batony.

2

@Chwytliwy 3bit jak dla mnie!

konto usunięte

2

@Chwytliwy kitkat, ewentualnie Grześki

5

@Chwytliwy Nieźle musisz na tym węglu zarabiać, jeśli stać Cię na takie smakołyki. Ja tylko wegetacja

3

@kerouac Kitkat mniaaam

konto usunięte

0

@Chwytliwy Twix i snickers panowie.

0

@xofcbxo Snickers też bardzo dobry, ale Twix taki średniawy.

1

@Chwytliwy A mi najlepiej wchodzi Bounty i Marcepan w każdej postaci.
Niestety od 12 sierpnia jestem na diecie bezcukrowej.

0

@Chwytliwy kozak jeszcze knoppers

1

@snoopdegie Lion i Pawełek też sztos.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Twix mi właśnie mega podchodzi, traktuję go na równi ze snickersem. Mi kompletnie nie wchodzi mars i lion, a resztę batonów po prostu lubię. ;D

4

@Chwytliwy Bajeczny

1

@xofcbxo Mars i Milkyway ble.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Prince Polo niebieski też dobry.

konto usunięte

1

@SeeleyBooth Za bardzo mordkę kleją, fujka. ;v Tu potrzeba czegoś CHRUPIĄCEGO :)

2

@xofcbxo Trzeba to czuć, a nie, że wszystko się rozpływa :p

konto usunięte

0

@snoopdegie o tak, to najlepsze batony.

0

@Chwytliwy jak dla mnie to zwykle Kinder bueno, snickers i rewelka czyli kit kat słony karmel

konto usunięte

1

@Klaudix ja jednak Country i biały Bueno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?