La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

7

Tak na szybko - zdecydowanie najsłabszy nasz punkt to Drzyzga. Podejrzewam że krótkie można będzie zliczyć na palcach dwóch rąk, katowanie Leona i Kubiaka, nawet później odpuszczony Muzaj/Konarski, cały czas do przyjmujących. Bardzo niedokładny, bardzo chaotyczny, nawet w bloku i zagrywce nie dał nic. Druga sprawa - brak bloku, o ile zagrywka siedziała to jednak bloku nie było kompletnie, szczególnie pasywnego, a jak już się pojawił to w obronie chaotycznie, a nawet jak to się w środowisku siatkarskim mówi - bardzo 'elektyczni' w obronie byli nasi. No i sprawa trzecia - Leon nas długimi chwilami trzymał przy życiu. Nie było grania środkiem, wyłączony Kubiak, wyłączony atakujący i non stop katowany Leon - później facet dokładał swoje nawet w zagrywce, ale siatkówka to gra 6 zawodników, a nie jednego. Nie da sie wygrać samym Leonem, nawet na ubiegłorocznych mistrzostwach świata był Kurek, ale bardzo mocno wspierany przez środkowych i przede wszystkim przez Kubiaka. Dzisiaj niestety słaby mecz naszych, jedyna rzecz jaka nam jako tako wychodziła to zagrywka, ale też tylko momentami i tylko niektórym. Nasi rywale za to grali po prostu w każdym elemencie o jakieś 10% lepiej, a w ataku nawet i 20-30% lepiej. Do tego szczęście i publiczność po stronie gospodarzy. Szkoda, szkoda. Ale może dobrze, że to teraz a nie na IO.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?