La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

konto usunięte

2

Patrzcie się jakie to przewrotne jest. 5 lat temu była beka z Realu, że oni dali 4 mln za 15-latka, a dziś mają gracza wartego na oko spokojnie 50-60 mln biorąc pod uwagę to jak rynek piłkarski wygląda. Chyba jednak Perez dobrze zainwestował kasę wtedy w Odegaarda. Lekkie zazdro bo Norweg w tym sezonie gra po prostu olśniewająco i może być potężnym wzmocnieniem dla Królewskich.

konto usunięte

2

@Ratamahatta Nie róbcie z niego bóg wie kogo pamiętajcie,że to dopiero jego 1 sezon na tak dobrym poziomie w hiszpani talent ma niesamowity ale przypomnę,że i u nas bywały perełki a jak się to kończyło to nie muszę chyba pisać także spokojnie i niech Martin spokojnie się ogrywa jemu presja naprawdę nie jest teraz potrzebna.

2

@Hushovt W poprzednim sezonie był w 11 sezonu w Holandi.

konto usunięte

0

@Encore napisałem,że to jego 1 sezon na dobrym poziomie w Hiszpani wiem,ze grał dobrze w Holandii :D

0

@Ratamahatta Już nie tacy jak on się spalili ocenimy go jak będzie grał w Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?