La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

konto usunięte

6

Ładna paka
Bayern XI: Neuer - Pavard, Suele, Boateng, Hernandez - Kimmich, Thiago - Gnabry, Coutinho, Coman - Lewandowski.

1

@kenneth99 coutinho posadzil mullera?

konto usunięte

1

@amanter tak, Muller pewnie wejdzie w drugiej połowie

2

@amanter ostatnio to nie wyczyn. Mnie bardziej zastanawia ta tendencja do wystawiania prawych obrońców w środku pola.

0

@kenneth99 suele i boateng na śo, przydałoby się tam coś kupić.

konto usunięte

1

@Azi Bo Kimmich powtarzał kilkukrotnie, że chce grać na pozycji 6 i nie chce już grać jako prawy obrońca.
No i Muller jest w dobrej formie, więc praktycznie bez różnicy kto będzie grał jako ŚPO.

0

@Khajio nie wiedziałem że tak się sprawy mają. Ale nie podoba mi się sytuacja kiedy zawodnik stawia warunki gdzie ma grać. To jest dla mnie nieprofesjonalne.

konto usunięte

0

@kenneth99 Nie rozumiem Kovaca. Grają z prawdopodobnie najgorszą obroną w lidze a ten wystawia Hernandeza w pierwszej 11. Powinien Davies dostać szanse na lewej obronie.

konto usunięte

1

@Khajio coś jak Alaba :v

konto usunięte

0

@Azi Kimmich od zawsze miał wysokie ego i czuł się jak ważna persona w Bayernie. Większego gbura od Hoennesa i Kimmicha w Bayernie nie znajdziesz.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Zapomniałem o Alabie. Tam nikt nie chce grać na boku obrony :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?