- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
0
Post użytkownika @Janiama = (jak to się fachowo mówi) dymy.
Cóż za zadymiarz.
6
@BigShaq Ramblowy Hajto.
1
@BigShaq Podałem wyniki z meczów poprzedniego sezonu a że niektórzy nie potrafią się z tymi wynikami zgodzić to bardzo mi przykro. Po prostu takie były wyniki meczów
0
@Bamek94 nie wiem, nie oceniam, bo nie znam tego użytkownika aby porównywać go do mordercy na wolności. W większości nie chce mi się czytać takich dyskusji długich gdy w nich nie uczestniczę. Nie miałem na celu go urazić, ale zauważyłem, że ostatnio jest tak: post Janima = z 25/30 odpowiedzi.
0
@Janiama aż sobie całe zdanie skopiowałem "Valverde to bardzo dobry trener tylko wam kibicom porąbało się w głowach. Nie miał Iniesty, Xaviego, Neymara a Dembele i Cou byli kontuzjowani lub bez formy. Do tego Arthur cały czas z problemami mięśniowymi więc takie wyniki to naprawdę czapki z głów dla zespołu i nie może jeden mecz w Anglii wszystko wywracać" ty wręcz zaatakowałeś tych którzy nie są za Valverde gdy spytalem" i co w związku z tym "więc nie kłam że nie zgadzają się, tylko ty gowniarsko krytykujesz przeciwników jego fachu trenerskiego," porąbało się w głowach "chamskie.
2
@Chwytliwy Porąbało się w główkach chłopcy i taka jest prawda. Chcecie co mecz 5 0 kilkadziesiąt sytuacji w meczu i trenera który biega obok ławki rezerwowych. Każdy człowiek jest inny i tak samo trener, walenie ciągle w Valverde który mógłby być dla niektórych dziadkiem jest świństwem, po za tym on jest na takim poziomie życiowym że inteligentnej osobie nawet nie wypada w ten sposób sie odnosić do niego. Rozumiem fajne merytoryczne komentarze okraszone jakąś wiedzą a nie pisanie że trener nie stawia na przygotowanie fizyczne bo niby tak powiedział.
1
@Janiama Chcemy stylu i by ci piłkarz dominowali rywali my nie jesteśmy średniakami tylko Barcelona jednym z największych klubów na świecie.Nawet w meczach wygranych w zeszłym sezonie bywało tak,że Ter Stegen nas ratował i to nie z tuzami ligi ale i z średniakami albo i dołem tabeli.Trener jest od tego by piłkarzy odbudować a co się stało z Cou wszyscy wiemy do Dembele też nie potrafił dotrzeć jak to ma o naszym trenerze świadczyć?Gdyby rzeczywiście był taki dobry to potrafiłby z Cou i Dembele wycisnąć maksa...
1
@Janiama "Chcecie co mecz 5 0 kilkadziesiąt sytuacji w meczu i trenera który biega obok ławki rezerwowych" w liczbie mnogiej widze, a skoro jestem jednym z nich (nie być fanem Valverde nie oznacza być od razu takim kimś, ale tego nie kumasz i mierzysz każdego swoją miarą) to wytknij mi coś he? No dawaj, chcesz walki na noże? To wytknij mi takie frazy gdzie ja takiego coś używałem, wiesz czego ja chcę? Kolektywu i przede wszystkim zespołu, ja tego nie widzę, widzę od ostatniego sezonu Lucho Barce która jest jednym wielkim zlepkiem indywidualności, a nie drużyną, widzę tutaj piłkarzy którzy w waznych momentach pękają, widzę niejednokrotnie brak zaangażowania przez większość zawodników itd itd.
Nam rzekomo (nie wiem dlaczego mnie, nigdy tak nie pisałem) porąbało się w głowach od sukcesów i gry, tobie od innego zdania niż twojego.
2
@Hushovt I fajnie że chcecie ja też chcę ale to nie znaczy że można obrażać non stop trenera czy też życzyć zespołowi porażki. Piłka nożna jak każdy sport ma swoje wzloty i upadki. Barcelona jest na szczycie bo jest w niej cały czas Messi ale będzie moment gdy będzie gorzej tak jak było z Milanem, Ajaxem, MU czy Bayernem. Należy zawsze patrzeć z pokorą na zespół i sobie analizowac wiek podstawowych piłkarzy, ilość kontuzji, skąd są nowi zawodnicy i jak komponują się w zespół.
1
@Janiama Przeciez tutejszej gawiedzi w D.. się poprzewracało. Za czasów Van Gaala z ich oczekiwaniami to w jaskini by siedzieli.
0
@MarioVeB! Boże mamy patrzeć na to jak się męczymy z dołem tabeli albo przegrywamy z granada z całym szacunkiem do nich.Za kadencji Valverde doszło do tego,że my musimy drżeć o wynik z jakimiś średniakami jak to nie jest wina trenera to ja już nie wiem.
0
@Hushovt Nie kłóć się, to były piłkarz, on wie lepiej. :v