La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

konto usunięte

0

Postawiłem w STSie 2 zł na dzisiaj kilka meczu drugiej ligi hiszpańskiej, kilka drugiej angielskiej i wszystkie spotkania LM. Do wygrania ponad 2500 zł i nie siadło mi tylko jedno spotkanie - Real vs Brugge... ale wcale nie czuję się zły :D

0

@Naturopata mam podobnie...

konto usunięte

2

@Naturopata Tak, z pewnością nie czujesz się zły, że za darmo mogłeś dostać 2,5 kafla, tylko dlatego, że Real zremisował :D Jeszcze może, gdyby dzięki temu remisowi automatycznie nie wyszedł z grupy. Ale tutaj jeszcze wszystko przed nimi (chociaż sytuację mają kiepską na ten moment), więc myślę, że zdecydowanie irytuje i wkurza Cię to, że taka kasa przeszła Ci koło nosa :D

1

@LuisSalvano wlasciwie nawet az tak zlej nie maja bo PSG ma 6 pkt a potem Brugge ma tylko 2 wiec w nastepnej kolejce moga byc juz na 2 miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?