La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1204 Culés

konto usunięte

17

Nagroda dla Messiego na piłkarza kolejki to kompromitacja. Nawet w naszym zespole nie był najlepszy.

konto usunięte

0

@masq Kompromitacją to możesz nazwać obecność Modrica, Ramosa i Marcelo w drużynie roku a nie jakąś śmieszną nagrodę miesiąca. Teraz sobie policz ile razy Leo nie dostał kiedy był najlepszy w danym miesiącu? XD

konto usunięte

0

@masq Kompromitacją jest też złota piłka dla Modrica który Iniescie i Xaviemu nawet do pięt nie dorastał. Dostał nagrodę za to, że dużo biegał na mundialu XD To jest dopiero kompromitacja przez duże K.

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@Xavinho54 aha czyli teraz powinien niesłusznie dostać żeby się wyrównało? Twoja logika powala.

0

@Xavinho54 Modric dostał ZP za to, że prowadził Real do 3 LM oraz nie topową reprezentacje do srebra na mundialu.

konto usunięte

0

@masq Nie. Chodzi mi o to że jest bez sensu przypieprzanie się o to że Leo dostał jakąś śmieszną nagrodę.

0

@masq a czy on tak napisal gdzies?

1

@Xavinho54 nikt się nie przypieprza, po prostu dostał ją niesłusznie i tyle XD

konto usunięte

0

@Bagsik88 Maszyna dostaje takie nagrody za bramki z karnego w 90 minucie i nikt problemu oto nie ma bo wiadome jest to że dostaje bo jest medialny.

1

@Xavinho54 nie, za 16 innych bramek w samej LM. Gość nie raz ciągnął Real do zwycięstwa w LM....nawet Juve z Atletico - a co było pisane przed meczem? Zresztą co to ma do rzeczy? Modric miał szczęście, że Leo i CR mieli akurat słabszy rok, więc zasłużenie dostał....kto inny?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?