La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1886 Culés

konto usunięte

2

Apel do kierowców i pieszych. PiSbusy ruszają w Polskę. :)

0

@ksobi Lepszy PIS niż te inne pseudo partie.

3

@ksobi Jakby tak literkę "b" odbić w poziomie...

1

@Grzesior667 Jaka tu nagonka na ten PiS, ale co się dziwić jak większość na tej stronie to dzieci i są za Korwinem który obiecuję Państwo bez podatków i zusów :)
Wymyślają że większość PiS przekupił 500+ i trzynastkami. Ja dla przykładu żadnych świadczeń nie pobieram i PiS niczym mnie nie przekupił. Jakimś wielkim Pisowcem nie jestem, ale lepszej partii nie widzę.

8

@dasouzar11 Świetny argument z dziećmi głosującymi na Korwina. Przekonałeś mnie, zagłosuję na PIS... A nie czekaj... Nie zagłosuję, bo jestem dzieckiem i jeszcze nie mogę.

0

@dasouzar11
Czyli glosujemy bo oni najlepsi z najgorszych. Tak tez mozna

5

@dasouzar11
Skoro nie 13-staki i 500plus to czym przekonał? Kłamstawami smoleńskimi, dojeniem państwowej kasy przez fundacje powiązane z rodzinami aparatczyków, kolesiostwem którego nawet za komuny nie było, nieprzestrzeganiem prawa w Polsce?
tak pytam, może mnie przekonasz do nich

1

@KamQiX a czy ja gdzieś sugeruję na kogo masz głosować? jest demokracja i głosuj sobie na kogo chcesz.

1

@pax nikogo nie będę przekonywał, ale widzę że inni to tu robią :)

0

@dasouzar11 Ale nie zabraniamy przekonywać, ale sensownymi argumentami, na tym polega dyskusja :)

0

@KamQiX Korwin to dobry cwaniaczek, dużo obiecuje, a mało robi. Po wyborach zmieni nazwę partii i przytuli kolejny hajs. O koalicji, SLD, PSL nie będę się wypowiadał mieli swój czas i nic nie zrobili, afera goniła aferę. Słucham teraz twoich propozycji może zmienię zdanie. Na ostatnich wyborach głosowałem na Korwina :)

1

@dasouzar11
świetny argument, spróbuj :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?