- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1604 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1604 Culés
60
Michał Kubiak to prawdziwy kapitan, który trafnie potrafi doradzić mniej doświadczonym kolegom. Dziś podczas meczu z Rosją:
"Śliwa, jak on tak ci z tą ręką leci, to weź mu w nią zapier***".
"Kochan, jak tylko będzie miał przyjęcie, to będzie napierd***ł krótką przez Ciebie, kur**".
#TeamSpirit
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP „trafnie?” Chyba prymitywnie. No chyba, ze to była ironia.
6
@JohnA W sporcie często proste i prymitywne podpowiedzi są często najlepsze. A młodzi zawodnicy sporo cwaniactwa boiskowego od kogoś takiego jak Kubiak mogą się nauczyć.
5
@JohnA Takie słowa pobudzają i dają kopa, to nie teatr że wszystko trzeba z kulturą.
1
A co miał powiedzieć w przypływie emocji i sportowej rywalizacji?
"Drogi Aleksandrze, bardzo Cię proszę, abyś zwracał uwagę na swojego przeciwnika. Gdy wysuwa on swoją dłoń, to Ty wtedy zrób wszystko, aby w nią uderzyć" ?
0
@skubi99 @Bamek94 wiem jak to działa w sporcie, ale nie trzeba używać prymitywnego języka, jak Seba spod sklepu, aby kogoś pobudzić. Można podniosłym głosem w sposób normalny przekazać jakieś informacje. @NeroTFP bezsensowna pajacerka. Wystarczyłoby krzyknąć „Olek! Jak wysuwa dłoń to w nią traf” i tyle.
E: z reszta nie mówię, ze to zbrodnia, bo każdy wie jak to funkcjonuje w sporcie, ale i normalnym życiu, gdzie niemal każdy przeklina. Nie mniej jednak nie uwazam, żeby robić z tego jakiegoś bohaterstwa czy nie wiadomo jakiej sensacji. Zwykły przekaz/wypowiedz, która można przypisać każdemu z frapującym się po wasie wujkiem Januszem na czele.
1
@JohnA każdy i tak wie swoje, że soczyste zapie...ol, zabrzmi bardziej motywująco.