- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
0
Ja nie głosuje na PiS. Dezerteruje! Finito! Oni obiecują tak śmiesznie mało w porównaniu do innych opcji że to siok... Inni to potrafią piniondzory wyciągnąć z kapelusika i odpowiednią michę żarcia obiecać... A PiS ino kradnie przeca i wydaje pieniędzy których nie ma!
Toż to skandal mili Państwo!
7
@FC1899Barca
Wróć do słuchania disco polo bo z polityki i tak nic nie rozumiesz.
3
@FC1899Barca Znowu ty? Nie dość ze wiedza z ekonomii zero to i polityki jeszcze większe zero.
0
@FC1899Barca to są koszty, czy mniejsze wpływy?
1
@FC1899Barca Ciekawe zestawienie, ale przydałoby się wspomnieć tutaj o korzyściach jakie może przynieść zniesienie czy obniżenie podatków. Rozdawnictwo socjalne mimo że kosztuje pozornie mniej, to nie przynosi żadnych korzyści poza rozpuszczaniem społeczeństwa
2
@FC1899Barca nie rozumiesz pewnego mechanizmu. Zgadzam się w jakimś stopniu z założeniami PiSu działania na rzecz „dołów” społeczeństwa. Ale oni zrobili to w najgorszy możliwy sposób. Dając kasę na te 500+ czy podnosząc pensje kwotą z czapy przyspieszają tylko inflację która u nas od dłuższego czasu się rozwijała. To w większej perspektywie nam się odbije. Ja już mam wyliczony niemały skok Składki ZUS na 2020 rok i całe szczęście że przynajmniej gdzieś to lokuję, bo teraz w jakimś stopniu przebrnę to, ale myślę przede wszystkim o mikro i małych firmach które najwięcej w kość dostają.
Jak podkreślałem na początku, podoba mi się sama w sobie jakaś idea PiSu by działać na rzecz nizin czy uniezależniania naszej gospodarki od Niemiec, ale oni robią to absolutnie źle.
0
@Faun Sami ekonomiści na La Rambla xD mówię że Polska to nie Dubaj to ja w szoku xD
0
@FC1899Barca Te wyliczenia fajnie pokazują na ile są robieni Polacy. Likwidacja PIT i ZUS = 300 mld zł zostaje w kieszeni Polaków, a Ci się przerzucają kto da więcej ochłapów po 5, 10 dla ludzi xDDD Powinniśmy w końcu zaorać cały ten bajzel.