La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1946 Culés

6

Wielkie brawa dla Olgi Tokarczuk za otrzymanie nagrody Nobla w dziedzinie literatury. Właśnie z takich osobowości my Polacy powinniśmy być dumni!

5

@kubix05 No niestety już wypełźli ludzie, którzy mówią, że właściwie Nobel z literatury to gówno, a nie nagroda... :D Masakra. Oczywiście wielki szacun dla Pani Olgi ;)

0

@Bykunn Ci sami ludzie pewnie podziwiają Reymonta i Sienkiewicza :D

0

@Bykunn Tak z ciekawości, gdzie są te głosy mówiące, że Nobel z literatury to gówno ? Oczywiście nie pytam o to, co Józek powiedział do Michasia na przystanku, tylko chodzi mi o głos publiczny i osoby z jego życia. Nie spotkałem się, a jestem ciekaw kto okazał się tak wielkim dzbanem, wypuszczając się z takimi tekstami. Co do ostatniego zdania, pełna zgoda :)

0

@panczo Nie, nie to akurat nikt publiczny. Jestem po prostu na grupie na facebooku takiego jednego podcastu, gdzie zazwyczaj są bardzo fajne przemyślenia. A dzisiaj spotkałem się z taką opinią :D Była ona połączona z opinią o Noblu pokojowym z czym trochę bardziej jestem się w stanie zgodzić, niemniej i tak była głupia :D

1

@Bykunn Ok, to przynajmniej tyle, bo widziałem, że nawet taki dzban jak Gliński pogratulował i stwierdził, że w takim razie doczyta wszystkie książki Tokarczuk do końca. Nobel pokojowy to jest zupełnie inna historia, to nagroda polityczna i nominowanie do niej takich "tuz" jak Adolf Hitler czy Józef Stalin, zawsze będzie jej brudem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?