La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

5

Emocje po meczu jak na grzybobraniu z szacunkiem dla grzybobrania.

konto usunięte

7

@kkbarca na grzybobraniu są wielkie emocje. Wyhaczyles kątem oka małego grzybka, gdzieś między runem leśnym, który zlewa się z liśćmi leżącymi na powierzchni i ta chwila prawdy czy to jakiś podgrzybek, czy jakiś blaszak

4

@DaPi Albo idziesz już zrezygnowany, a tu nagle rodzina borowików szlachetnych, wielkich, że aż ciężko wyrwać i okazuje się, że zdrowe :P

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 najgorsze są chyba powroty właśnie xD
Już się ciemno zaczyna robić, odszedłeś od samochodu ze 3 kilometry i zaczynasz wracac jak najszybciej, żeby zdążyć przed całkowita ciemnością, aż tu nagle jedna gromada, druga gromada i trzecia. Weź tu żyj :D

0

@DaPi Nie no, jak to jak już chodzę do lasu to wstaję wcześnie rano i o 7 już jestem na miejscu z koszykiem, odpalam GPS i idę z parę kilosów w głąb, pochodzę ze 4-5 godzin i powrót na obiad.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 ja właśnie jak chodzę to w tygodniu po szkole. W weekendy nie bardzo bo a to chce dłużej pospać a to później od południa zajęty jestem. Chociaż teraz będę miał w szkole 3 dni wolnego i weekend ma być ciepły wiec obowiązkowo trzeba się wybrać. Jesxcze ostatnie dwa dni wilgotne wiec trochę ich naroslo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?