La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

49

Simeone: „Będziemy bliżej Realu i Barcy, jeśli Correa, Vitolo, Lemar czy inni wykonają ten skok jakościowy. Na razie nie jesteśmy w takim punkcie. Trzeba mówić ludziom otwarcie jak jest”
„Ludzie mylą się, jeśli widzą w Feliksie Griezmanna czy w Lodim Filipe Luisa. Porównują nas do Realu, Barcelony, Bayernu, ale my przechodzimy proces przebudowy. Krok do przodu muszą zrobić weterani”.
[Dominik Piechota]

36

@BigShaq Szanuje za jaja i szczerość, to jest odpowiedź na te teksty typu "przecież trener Ci nie powie tego i tego publicznie xd musi tak mówić "

konto usunięte

34

@BigShaq Musi im coś w głowie przeskoczyć i wtedy ruszy ;)

2

@BigShaq Vitolo zrobił już mały krok do przodu, widać znaczną poprawę. Correa myślę, że już pewnego poziomu nie przeskoczy. Dla mnie największym rozczarowaniem jest Lemar, przecież ten gość w Monaco to był talent większy niż Bernardo Silva, a nie tylko zatrzymał, ale i cofnął się w rozwoju. Do tej listy dodam od siebie Morate - w Juve i Realu prezentował się znacznie lepiej niż teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?