- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
1
Ludzie są beznadziejni...po cholere ta wojna...
0
@masq jaka wojna?
3
@matirix20 Zapewne chodzi mu O Turcję i Kurdów.
0
@Gosciuu ponoć Turcy zbombardowali amerykańskie siły zbrojne ("przez pomyłkę").
Także ciekawie się tam robi...
Ciekawe kiedy do nas to przyjdzie.
0
@michal26 To, czyli co? Masz na myśli wojnę?
8
@Gosciuu tak. Niepokoi mnie obecność wojsk amerykańskich w Polsce (a właściwie zapowiedź ich stałego pobytu).
USA od pół wieku ma jakąś chorą strategię "walki o pokój", tylko dziwnym trafem zgliszcza zostają..
Liczę na to, że nie spotka nas to samo co Kurdów, czy Ukraińców ze wschodu.
Póki co jesteśmy jednym z najbardziej spokojnych regionów w Europie, ale to może się zmienić z dnia na dzień.
1
@michal26 Nie uważam tak. Znaczy, owszem, jesteśmy jednym z najbardziej spokojny regionów, ale nie uważam aby wojska amerykańskie obecne w Polsce były powodem do obaw. Nie grozi nam wojna, nie w Europie. Napięta sytuacja jest na bliskim wschodzie, była w HongKongu, w Wenezueli.
Ale nie ma jakichkolwiek powodów do obaw w tej części świata.
Turcja i Kurdowie to skrajna sytuacja, napięta od lat. Do tego chory Erdogan, który jest bezwzględny.
Różnica między wojskami USA w Polsce i u Kurdów jest taka, że tam strzegli tych granic. U nas sobie stacjonują, po prostu.
Jedyne czego możemy sie obawiać to napływ terrorystów, osób powiązanych z IS, uchodźców których Erdogan chce wysłać do Europy.
Szczęście w nieszczęściu, że Polska nie jest krajem dla nich przychylnym, ale jednak ponad 3 miliony uchodźców i tysiące osób z IS to są powody do obaw.