La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

2

W końcu świetny mecz środkowych. Karol klasa, Mateusz też naprawdę dobry mecz. Reszta ekipy średnio. Kubiak falował, Leona było mało, Muzaj jak na siebie to nawet okej ale bał się ewidentnie ryzykować. No i on - pan Fabian, nadsiatkarz. Zastanawiam się na poważnie czy jakby mi Heinen dał szansę to czy dzisiaj byśmy nie wygrali? Grałem trochę na rozegraniu, no i umiem prosto odbić piłkę, a Drzyzga nie koniecznie, słabo mu to wychodzi. Wydaje się czasem, że mógłby spróbować dołem wystawiać wszystko - może by było dokładniej. Rozumiem, że Bruno się myli - gra zabójczo szybkie piłki, nie wszystkie będą idealne, ale Fabian ani nie gra szybko, ani nie gra kombinacyjnie, jedyne co mu nieźle w tej kadrze wychodzi to gra z Bartkiem Kurkiem i dość dobry blok. Do środkowych słabo, na lewe bardzo słabo, w kontrach wręcz fatalnie, zagrywki nie ma kompletnie, ogrom błędów indywidualnych - MASAKRA. Zadziwia mnie Vital - ma kilku młodych fajnych rozgrywających, ma Komendę który pewnie nigdy nie będzie w top5 na swojej pozycji ale jest solidny. SOLIDNY - słowo klucz. Nam potrzeba kogoś solidnego, nie musi to być wirtuoz, ale dobry, równy, ogarnięty gracz i nasza ekipa dostaje +30%

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?