La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

konto usunięte

0

0

@kamilos1214 czemu akurat ten silnik ?

konto usunięte

0

@kkbarca A czemu nie ten? Wadliwy jest w tym modelu czy coś? Bo jak tak to będę się zastanawiał nad innym

1

@kamilos1214 O tym konkretnym z ogłoszenia słabo. Bardzo podejrzany przebieg, zwłaszcza, że autko z Niemiec. Raczej celuj w auta z polskich salonów. A co do samej Serii 1 E87 to całkiem fajny model, taki gokart z fajnym zawieszeniem i układem kierowniczym - w końcu BMW. Takie 116i na miasto będzie jak znalazł, ale jak chcesz trochę pohulać na dłuższych dystansach i szerokich drogach to może się okazać zbyt zamulony w tej wersji silnikowej

konto usunięte

0

@qbuteq Właśnie nie wiem czy to konkretne autko nie jest z tych słynnych placów z samochodami w Niemczech. Rejestracja sugeruję, że zaraz za granicą, pewnie dla handlarzy co przyjeżdżają lorą i kupują masówkę. Czyli samochód nie nadaję się na dłuższe trasy w tej wersji silnikowej

0

@kamilos1214 116i oferuje zbyt słabe osiągi przy niekorzystnym spalaniu w długich trasach. Co ciekawie spalanie w 116i jest niemal identyczne jak w 118i, gdzie ten drugi motor jest mniej awaryjny i mniej mulący (wersja poliftowa 136km, w przedlifcie 129km często padają cewki oraz są problemy z vanosem). Na Twoim miejscu szukałbym poliftowej jedynki właśnie z dwulitrową benzynką 118i o kodzie silnika n46b20

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?