La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

1

Z jednej strony fajnie że mamy Lidera po słabym starcie... ale z drugiej znów obawiam się że nie będzie już konkurenta w walce o mistrza w połowie sezonu a to nie jest nam na rękę

2

@Phatro Spokojnie, mamy dopiero punky przewagi i wychodzimy na prosta.

konto usunięte

0

@Phatro jest na rękę. ogrywanie młodych.

2

@format1977 Ta? Jakoś przez ostatnie 2 lata tego nie widziałem, tak samo jak z wyciąganiem wniosków po 1 wysoko wygranym meczu

0

@Phatro nie no koncepcja valverde jest wąska kadra i branie ludzi z rezerwy gdzie z trenerem rezerw współracuje.W tym roku to świetnie funkcjonuje gdyby Rakitic byl sprzedany to i Puig by grał.Problem w tej chwili to granie presingiem przez Messiego a raczej jego brak jeśli on nie będzie podchodził do obrońców o graniu wysokim presingiem Guardioli nie będziecmowy i będziemy grać przed bramką.Ja dziś jak grał aperez był presing.Styl w tej chwili zależy od tego czy Valdek przekona Messiego.

0

@Borneo Tu nawet nie chodzi o koncepcję, to jest kwestia całokształtu, jak wygramy Ligę a Valdek postanowi że mu się jeszcze nie znudziło to będziemy mieli kolejny sezon płynący mlekiem i miodem, czekam już na te wybory bo gdyby nie Bartuś to tego cyrku by nie było

konto usunięte

0

@Phatro przez ostatnie 2 lata też nie wpuściliśmy 16 latka na boisko i co ;)) twoje porównanie jest przynajmniej bez sensu.

0

@format1977 I co to zmienia? Jak został sam Griezmann to trzeba było improwizować, Perez i Fati wykorzystali swoje szanse i dlatego też zagrali później trochę więcej, gdyby nie mieli liczb to by nie grali, piłka nożna to nie tylko suche liczby, ja po prostu nie chcę Valverde w klubie na kolejny sezon, bez względu na to co zdobędziemy i mam do tego pełne prawo

Poza tym nie lubię słabych argumentów w stylu - zdominowaliśmy ligę przez ostatnie 2 lata, serio? A inni to nie mają tam nic do gadania? To nie jest LM że mierzysz się bezpośrednio z rywalami i to kto będzie "lepszy" w dwumeczu przechodzi dalej, jakoś Bayern, PSG czy Juve też wygrywają od lat swoje Ligi a też tam nastroje nie są jakieś kosmiczne i były robione zmiany na stanowisku trenera, a przecież my mamy lepszą ekipę niż ta cała 3

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?