- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
9
Przeczytałem właśnie dyskusję w gorących.
Poglądy Pani Tokarczuk napawają mnie obrzydzeniem. Straszne.
1
@ściah Twój wnuk będzie obrzydzony Tobą, bo jadłeś mięso.
0
@Grzesior667 Jak żyć Panie premierze?
0
@ściah Słuchając przemyśleń niektórych osób to lepiej nie żyć w tym chorym społeczeństwie.
1
@Grzesior667 Tak poważnie to myślę, że nie ma co dramatyzować. Społeczeństwa nie zmieniły się zbyt wiele w odniesieniu do powszechnie panującej i akceptowalnej kultury. Różnica jest taka, że kiedyś niewielu ludzi w ogóle wiedziało, co się w polityce dzieje oraz opinię byle Mietka znali tylko jego kumple spod monopola. Teraz mamy wgląd w każde "pierdnięcie" polityków - są non stop na świeczniku oraz ten sam Mietek wchodzi w net i może stać się tak samo słyszalny, jak kiedyś autorytet. To może irytować, ale to skutek uboczny dobrodziejstw techniki, który można przeżyć. Lepiej czerpać z życia te dobre rzeczy, nie skupiać się na tym co nas boli i cieszyć się każdym dniem. ;)
0
@ściah Trudno się nie zgodzić. Przemyślenia to jedno, ale mentalność jest straszna. Nie wiem czy słyszałeś co się działo wokół premiery Jokera w USA, ale to było chore. Dobrze być zwykłym szarym Polakiem i się niczym nie przejmować.