La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1649 Culés

0

Verratti dziś koncert swój gra

1

@insp1re On jak jest w formie to top 3 na świecie wsród pomocników.

konto usunięte

0

@Encore Jak jest w formie to jest najwyżej dobry nigdy nie jest i nie był topem :)

0

@Encore Arthur w formie nie ustępuje mu jakoś bardzo :)

konto usunięte

1

@Coutinho007 Bo Marco jest przereklamowany Arthur za 30mln jest dla mnie tylko ciut gorszy a przypominam,że nasz piłkarz jeszcze ma sporo przed soba.Ja nigdy go nie chciałem tutaj i zdania nie zmienie przehajpowany piłkarzy który tak naprawdę rzadko kiedy jest w formie.

1

@Hushovt Nawet chyba obecnie zaryzykował bym, że jest na tym samym poziomie

1

@Coutinho007 bez przesady xD Jak Arthur podejmie większe ryzyko to może i gdzieś tam podjazd będzie miał. Jest już lepiej w tej materii niż w 18/19, ale do Verattiego się zbytnio nie umywa. Noi tak jak kolega wyżej pisał, gdy Veratti jest w formie, czyli też kiedy mu nie pali styków i gra swoją piłkę to jest zasranym topem

0

@snoopdegie Jest dużo lepiej u Arthura z tym niż w poprzednim sezonie a może być tylko jeszcze lepiej. Obecnie według mnie wcale nie ustępuje Verrattiemu Arthur i Liga Francuska też wiadomo, że jest dużo łatwiejsza niż Hiszpańska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?