- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
1
Tak apropo Kyliana Mbappe...
Sam jestem ciekawy, gdzie zechce grać w następnym po PSG klubie. Czy wybierze Anglię czy Hiszpanię. Jeszcze ze 3-4 sezony temu, nie widziałbym transferu dzisiejszego Francuza do ligii angielskiej, ale obecnie... kto to wie. Druga sprawa - jeśli zdecyduje na kierunek na południe, to - czy będzie to Barcelona czy Real. Póki gra Messi, Barcy nie stać na Kyliana. Real, teoretycznie stać - biorąc pod uwagę obecnie ich pensję. Jednakże daję 50 na 50, gdybym miał typować, czy kupi go Barca czy Real. Chciałbym go oczywiście w Barcelonie, ale... :-)
0
@T_TG Akurat w tej sprawie moze byc przydatny Dembele.Jakby nie było to jest jego big friend.
7
@T_TG Na 95% jestem pewny, że Real. Raz, że im kibicował, dwa, że szukają następcy CR, trzy, że bardziej tam pasuje profilem.
6
@kerouac Tak szczerze to on pasuje jakoś bardziej do Realu xD.
1
@Encore Mi też :)
4
@kerouac Wiadomo że chciałbym by zagrał w Barcelonie ale jakoś go widze w białej koszulce z numerem 7 :[
0
@kerouac No ja bym jednak u nas wolał go bardziej. Takie wzmocnienie dla Realu to była by masakra a my po erze Messiego mozemy miec przerąbane.
3
@Coutinho007 Dembele u nas odpali i będziemy mieli kolejną, piękną rywalizację w Klasykach,
A potem się obudzimy.
0
@nieprzysiadalnosc Tak też będzie a na ławce u nas będzie z powrotem Pep :D
1
@Coutinho007 Nie, nie. To MUSI być Klopp :D
0
@nieprzysiadalnosc I atak Ansu Lautaro i Dembele a w pomocy Pedri Frenkie i Arthur, zaś na obronie Emerson Todibo Lenglet I Firpo :D
1
@Coutinho007 Lenglet już za stary, trzeba postawić na młodzież. Poza tym, gdzie jest Riki Pucz?
0
@nieprzysiadalnosc W innym klubie bo zakisił się do 2021 w rezerwach i nie rozwinął :D
0
@Coutinho007 Barca pewnie go potem odkupi za grube miliony... Co ten zarząd robi z tym klubem?
1
@kerouac kibicował ronaldo plakaty sobie powiesił staď mowa była o tym że za Realem jest.Obecnie wiszą plakaty jego.Bo wydoroślał.
1
@Coutinho007 az mi lezka sie uronila...masakra co za piekne czasy Mou vs Pep ehhh nigdy to nie wroci