La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

6

Jak Vidal jest na sprzedaż to pozdrawiam zarząd bo pozbędzie się jedynego który ma jaja i jest potrzebny na wyjazdach w lidze mistrzów ....

2

@FafitFCB ta, na anfield jakoś gral

0

@FafitFCB Zwłaszcza na wybieganych rywali.

konto usunięte

7

@FafitFCB Strasznie będę go żałował jak odejdzie. Złoty gość. Bezcenne doświadczenie i wola walki niezależnie czy gra od początku czy wchodzi w końcówce bronić wyniku. Może być niezadowolony ze swojej roli i głośności o tym mówić, ale zawsze podejmie rękawice i będzie walczył o każdy centymetr boiska.

0

@Katalończyk 99 Tam wszyscy stchórzyli. Gdyby ktoś pomógł Messiemu w pierwszej połowie to dałoby się wygrać w dwumeczu.

2

@fcbarcafan19 Dokładnie ale skoro Suareza i Cou sparalizowało, Alba mylił koszulki A Pique i Lenglet spali to wyszło jak wyszło :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?