- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
3
Jeśli miałbym jednym słowem określić wczorajszy mecz, to byłoby to słowo: przebłysk.
Miło wczoraj było patrzeć na Barcelonę. Widać było dużo większą radość w grze i parcie na bramkę przeciwnika. Nawet Suarez był mniej pokraczny niż zwykle, dobrze się odnajdywał w sytuacjach, oraz miał parę niezłych indywidualnych przejść. O Messim nie wspominam, bo wiadomo. Jesteśmy cholernymi szczęściarzami, którzy żyją w czasach świetności tego gościa. De Jong zagrał świetnie, nawet zmiana Rakitica była bardzo dobra, to podanie do Messiego było cudowne. Generalnie wszyscy zagrali dobrze, lub bardzo dobrze, z pasją i większym zaangażowaniem niż zwykle. Przyjemny mecz dla kibica Barcelony.
Chciałbym by takich meczów było więcej. Ale właśnie... ile takich przebłysków już było w przeszłości? Ile razy Barcelona zagrała 1/2 spotkania świetnie, żeby później zagrać wstydliwie i kompromitująco? Nie powinno co niektórych dziwić, że nastroje po meczu są z jednej strony pozytywne, ale i z drugiej stonowane i pełne obawy. Barcelona nas wielokrotnie zawiodła jako drużyna. Nie ma tutaj regularności. Wielokrotnie w ostatnich paru latach zdarzały się przebłyski, żeby później zagrać tragicznie. Dlatego również i ja, niespodziewam się czegoś spektakularnego. Nie spodziewam się, że nagle drużyna zacznie grać tak dużo regularniej. Za dużo razy już się dawałem na to nabrać. Bardzo bym chciał, ale przeszłość jednak jest ostra i bezwzględna dla kibiców Barcelony. Wciąż twierdzę, że Valverde nie powinno tutaj już być, wciąż twierdzę, że nie będzie w takiej grze regularności. Niemniej jednak, jeśli będę się mylić (oby!) i podobna, a nawet i lepsza gra utrzyma się przez dużo większą ilość meczów, to chętnie przyznam się do błędnego zdania i będę się dużo bardziej cieszyć. Tymczasem ciesze się z pojedynczego meczu, z pojedynczych zagrań i bramek, mając z tyłu głowy to, że następny mecz/następne mecze mogą być takie jak mecz ze Slavią. A to mnie zatrzymuje przed większym optymizmem.
1
@macio_944 Barcelona od jakiegoś czasu wpadła w jakąś incepcja, pętlę przebłysków i paździerza.
Athletic 1:0 Barcelona
Barcelona 5:2 Betis
Osasuna 2:2 Barcelona
Barcelona 5:2 Valencia
Borussia 0:0 Barcelona
Granada 2:0 Barcelona
Potem 5 kolejnych zwycięstw co wydaje się, że jest naprawdę dobrze. Następnie przychodzi mecz ze Slavią - wygrany wiem. Teraz zdemolowane Valladolid(Czyli 7 zwycięstw z rzędu). Następny poważny rywal to Borussia w LM 27 Listopada. No chyba, że na Camp Nou 5 listopada Slavia sprawi niespodzianke :]. Czyli ten "przebłysk" trwa od jakiegoś czasu. Przegrany mecz z Pragą bardzo zmieniłby odbiór tego wszystkiego, ale po mimo wiadomo jakiej gry wygrali ten mecz.
Nie chce stawać po żadnej ze stron. Wyniki jak widać są, ale sama gra to nie jest to... jednakże na koniec sezonu czy ktoś będzie patrzył jak ta gra wyglądała zdobywając Mistrzostwo i odpadając ponownie z LM? No pewnie, że nie :]