La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

3

"Diabeł nie żartuje". Kościół ostrzega przed Halloween i apeluje, aby dzieci przebrały się za świętych

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/611560,halloween-wszystkich-swietych-kosciol-kontrowersje.html

Dla mnie nie ma nic złego w Halloween i fajnie, że dzieciaki mają jakieś zajęcie w ten nomen omen smutny czas. Halloween w niczym przecież nie przeszkadza naszym Wszystkim Świętym .... Można iść przecież na groby z dziećmi, pomodlić się, spędzić chwilę na zadumie, a wieczorem można się przebrać i iść z innymi dzieciakami po słodycze (w dobie komputerów, telefonów, konsol etc) każda integracja jest na wagę złota. BTW dzieciaki jeszcze zdążą się w życiu smucić.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid

Wychodzi mi, ze wszyscy z USA, Wielkiej Brytanii i paru innych państw hurtowo do piekła trafiają.

1

@Odesseiron Biedacy :/ ! Tylko my Polacy znamy ten sekret !

0

@IronSanHybrid Polecam zapoznać się z czego wynika Halloween - czyli celtyckie święto Samhain. :) Ludzie zdziwiliby się jak dużo świat chrześcijańskich pochodzi z pogańskich mimo iż mają do siebie dużo podobnych cech.


konto usunięte

2

@baczmus Bo celtowie byli zajebiści tylko mieli pare głupich pomysłów walka na golasa etc fajnie to ujął Wojtek Drewniak z historii bez cenzury :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?