- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1661 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1661 Culés
1
La manita. Real rozniósłby nas w pył w sobotę.
Taka prawda :(
3
@Kapitan hawk Jovic z niewypału właśnie stał się udanym transferem.
0
@Kapitan hawk nie, grali z ostatnią drużyną w tabeli.Nas to się boją.Na razie Messi wszedł na swój poziom Dembele wróci do gry podniesie swój poziom a Fati złapie minuty.Nie obawiam się ich.
0
@Kompletny grali z ostatnim zespołem w lidze łatwy mecz
0
@Borneo my w zeszłym sezonie też graliśmy z Leganes, gdy byli ostatni i przegraliśmy (chociaż to akurat był trochę wcześniejszy etap sezonu), obecnie dla Realu nie ma łatwych rywali. Do tego Ogórki przygotowywały się grając w zbijaka nożnego.
0
@Kompletny po 10 kolejkach mają 17 pkt straty, a mecz jest jeden zaległy.Maja tylko 5 pkt aby opuścić strefę spadkową,muszą zdobyć drugie tylę.Mają naprawdę dołek.
Budujemy formę tak naprawdę.Na razie idzie zgodnie z moimi przewidywaniami ze po 1miesiącu od powrotu Messiego Dembele i Suareza zespół wejdzie na odpowiednie tory.Zwycięstwa są i to zrzędu brakuje stylu.Wraca Dembele.Pojawiają się momenty fajnej gry.Brakuje jeszcze wychodzenia na pozycje aby ta gra była płynniejsza.Dobrze zagrał Pique i Lenglet.Powoli to idzie do góry.Za miesiąc będziemy w lepszej formie mamy sporo jeszcze czasu.Oni grają nierówno tak jest od dawba Z Barcą będzie im trudniej mentalnie jeśli Barca strzeli pierwsza gola mentalnie manita im zajrzy w oczy.Teraz grali u siebie na luzie.
0
@Borneo im zajrzy manita, a Ernestowi zwykle nieudane skupienie się na obronie wyniku.
0
@Kompletny na ten moment podejdziemy do meczu z nimi bez kontuzji a nie jak rok temu.Przynajmniej na ten moment.Mamy 6 zwycienstw z rzędu i ponad miesiąc na robienie formy a wychodzimy w momencie kiedy obecny poziom daje nam zwycięstwa.Zagramy 3 mecze z wybieganymi zespołami w LM i Atletico.Będą musieli wejść na wyższy poziom.Skład mamy mocniejszy i swobodę rotacji.Sa nowi zawodnicy i ze szkółki są zawodnicy aby ewentualnie wejść.Zawodnicy typu Arthur i Dembele okrzepli trochę w Barcelonie.Ostatni mecz dołożyliśmy im bez Messiego.Jeśli nie będzie kontuzji nie martwi mnie ten mecz.