La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

konto usunięte

7

Podsumowanie nocy w NBA. Zacznę jednak od smutnej wiadomości. W poniedziałkowy wieczór siostra Reggiego Bullocka (New York Knicks) została postrzelona. Niestety zmarła. 5 lat koszykarz również stracił siostrę, która została dźgnięta nożem. Współczuję.
https://eurosport.tvn24.pl/koszykowka,117/koszykarz-nba-reggie-bullock-stracil-dwie-siostry-w-ciagu-pieciu-lat,981987.html
Atlanta Hawks - Miami Heat 97:106. Gospodarze grali bez Younga. Liderem wchodzący z ławki Jabari Parker (23 punkty, 8 zbiórek). Bliski triple-double był DeAndre’ Bembry (18 punktów, 10 zbiórek, 8 asyst). Po stronie gości rewelacyjne 28 punktów debiutanta Kendricka Nunna. Butler tylko 2/10 z gry, 5 punktów, 9 zbiórek, 11 asyst i aż 6 przechwytów. Linijka lekko zbliżona do quadruple-double. Ostatni raz takie osiągnięcie zanotował 1994 roku David Robinson. Czekamy na powtórkę z tego osiągnięcia. :) Drużyna z Florydy świetnie rozpoczęła sezon. Dopiero 5 meczów za nami, ale może to Miami Heat będą czarnym koniem w Konferencji Wschodniej?

New Orleans Pelicans - Denver Nuggets 122:107. Pelikany wreszcie zwycięskie. Odfrunęły rywalom na 15 punktów. 25 oczek Ingrama, który robi wielki postęp, ale to Jahlil Okafor okazał się liderem z 26 punktami. 19 punktów, 5 zbiórek i 7 asyst Holidaya. 21 punktów z ławki Franka Jacksona. Po stronie gości najwięcej punktów Michaela Portera Jr. (15 oczek z ławki).

Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 103:97. Wielki Kawhi Leonard. 38 punktów i 12 zbiórek. Z ławki 24 oczka Harrella. Po stronie gości 29 oczek i 7 zbiórek DeRozana. Z ławki 20 punktów White'a. Spurs przegrali pierwszy mecz w sezonie. Mają bilans 3-1. Drużyna z Los Angeles z bilansem 4-2. Także jedyną drużyną, która nie przegrała jest Philadelphia 76ers. :)

0

@student97r Sezon dopiero co się rozpoczął a już tyle kontuzji. Szkoda. Tak jak pisałem ja GSW nie widziałem w PO mieli za dużo problemów a przed kontuzją Stephena czytałem, że chcieli w Lutym wytrejdować DA Russella. Teraz Young się połamał szkoda chłopaka bo fajnie się rozwijał. Wracając do dzisiejszych spotkań to Leonard absolutnie genialny. Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko będzie wyglądało z PG w składzie.

konto usunięte

0

@fart Z tego co czytałem, to gdyby play offy już były, to Young nie miałby w ogóle przerwy. :) Wyglądało groźnie, ale niedługo powinien wrócić. Gorzej z Currym, bo złamana ręka eliminuje go na dłuższy czas. Za Russella mogą sporo dostać. Kilku bardzo dobrych zawodników może zmienić klub w zimie. Wszyscy czekają do grudnia, bo na razie np. Russell nie może być wytransferowany. Gdyby w finale NBA możliwe byłyby derby Los Angeles, to z punktu widzenia sportowego i marketingowego byłby to strzał w dychę. :) Clippers mogą mieć najlepszą defensywę po powrocie PG13.

0

@student97r No zobaczymy jak daleko zajdą Lakersi sezon długi ;) a w składzie jest kilku zawodników narzekających na zdrowie natomiast najbardziej zawiedziony jestem formą Sacramento co prawda to dopiero kilka spotkań, ale kurcze no wygląda to na razie bardzo słabo. Coś czuję, że Walton "popsuje" ekipę.

konto usunięte

0

@fart Kings byli typowani jako jedna z drużyn do awansu do play offów, a na razie wygląda to słabo. Na chwilę obecną Dallas Mavericks czy Minnesota Timberwolves mają spore szanse. Phoenix Suns też zaskakują pozytywnie, ale tak jak wspomniałeś to dopiero początek sezonu i wiele może się wydarzyć. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?