La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1283 Culés

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7737237#comment-7737237
No cóż chciałoby się przypomnieć me słowa.

0

@Grzesior667 Kolejny kij do mrowiska? xD

0

@Grzesior667 I wtedy i teraz jest to głupota.

1

@Bagsik88 Jak widać w futbolu odchodzi się od "lepiej mądrze stać niż głupio biegać" i to widać. A broniąc zawodnikiem mniej to już są problemy, a co dopiero gdy dwóch zawodników nie broni (koleżka Messiego) to nawet taka Slavia nas potrafi zdominować.
Messi niech zdobywa sobie kolejne nagrody indywidualne, ale dopóki na boisku będzie grał w większości ze swoimi kolegami to dla mnie może odejść. Z bólem, ale jednak taka się prawda.

0

@Grzesior667 Pewnie odejście Leo uzdrowi nasze problemy - prawy obrońca, fatalny Busi podający do przeciwników, napastnik, który od 3 lat nie strzelił bramki na wyjeżdzie w LM, Griezmann zawodzi na lewym skrzydle jak na razie. Gra w obronie też nie jest najlepsza - delitkanie mówiąc. Pique przez pół roku nie ma formy, przez pół roku ma, Umtiti siedzi non stop u lekarza. Narzekacie na styl, że wolny....a jedyne przyspieszenie to podania Leo. Fakt, jego odejście pomoże.

https://www.fcbarca.com/91958-pep-guardiola-jesli-dalej-trenowalbym-barcelone-mysle-ze-pilkarze-graliby-dokladnie-tak-jak-robia-to-teraz.html

I jakoś jego kolega Pinto odszedł z zespołu.

1

@Bagsik88 A czemu Suarez trzyma się tak mocno składu? Przecież jego cały mecz to może 1 lub 2 dobre kontakty z piłką i to chyba każdy widzi. Gra Busquetsa w pierwszym składzie czy Griez na LS to wiadomo czyja wina (o owym Panu wszystko powiedziałem).
Jak jestem pewien, że z dwójką Suarez Messi nie wygramy LM, tak nie wiem czy mając Messiego w składzie jest to możliwe.

0

@Grzesior667 Bo Messi go trzyma - to przecież jasne. A ja jestem pewny, że w tym roku wygramy LM.

0

@Bagsik88 To do usłyszenia w maju czy kiedy tam jest ten finał. ;)

1

@Grzesior667 30 maja 2020 - wtedy wygramy:)

1

@Bagsik88 Jak kibic mogę powiedzieć "Oby!".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?